Záznam ze zásahu JPO-III: 23.9.2019

Datum: 23.9.2019 (pondělí)

Místo zásahu: Kladno, Hořešovice – kravín

Specifikace zásahu: požár 20x30m kompost, 10m od budovy, pouze prohořívá

Technika/členové posádky:

Tatra 815/CAS 32 – Gulič Jan (velitel vozidla, řidič), Olbort Jan (člen posádky vozidla), Zborník Jiří (člen posádky vozidla)

CAS 25 Š 706 RTHP – Pichlík Petr (velitel vozidla), Aulický Radek (řidič), Panocha Antonín (člen posádky vozidla)

Průběh zásahu: Členové JPO III Plchov se dostavili k zásahu v obci Hořešovice, zde ve spolupráci s HZS Slaný a JPO III Klobuky prováděli dohašení kompostu poté, co byl kompost rozhrnut bagrem na přilehlé prostranství. Byla použita dýchací technika. Po návratu na základnu provedli úklid vozů, kontrolu použitého zásahového materiálu, i oděvů, a dále doplnění paliva. Dále provedli opravu světla a zpětného zrcátka u Tatry 815/CAS 32.