Schůzka Dorostu – 22.09.2019 (neděle)

Konání: Schůzka Dorostu – 22.09.2019 (neděle), hasičské hřiště, od 14:00.

Informace: První schůzka po prázdninách nám přinesla překvapení, kromě toho, že jsme se rádi znovu setkali, mezi nás přišly i nové děti. Ale co je obzvlášť fajn, někteří už mohou kromě družstva starších žáků, začít trénovat i za dorost. Takže jsme s tím hned začali, protože už 5.10.2019 nás čekají první závody – Závod požárnické všestrannosti, který pořádá OSH Kladno a SDH Lhota. Opakovali jsme proto všechno, co bude na závodech třeba dobře umět –  střelbu ze vzduchovky, topografické značky, uzlování, základy první pomoci, technické prostředky a jejich značky, také jsme šplhali po laně. Na příští schůzce, která nás čeká už v úterý 24.9.2019 od 16h si všechno pořádně zopakujeme.