Schůzka MH – Skupina odborné přípravy – 22.9.2019 (neděle)

Konání: Schůzka MH – Skupina odborné přípravy – 22.09.2019 (neděle), hasičské hřiště, od 15:00.

Informace: Po prázdninách jsme se rádi znovu setkali. Přišly děti, které už do hasičů chodí delší dobu, ale objevili se i noví kamarádi. Někteří na zkoušku, někteří na jisto, protože už věděli, že je to v hasičích príma. Je nás dost, abychom si zasoutěžili, jako družstvo mladších i starších žáků. Někteří už vyrostli natolik, že kromě družstva starších žáků začnou trénovat i s dorostem. Po společném seznámení a krátkém povídání o hasičích, jsme se pustili do práce – už 5.10.2019 nás čekají první závody – Závod požárnické všestrannosti, který pořádá OSH Kladno a SDH Lhota. Opakovali jsme proto všechno, co bude třeba –  střelbu ze vzduchovky, topografické značky, uzlování, základy první pomoci, technické prostředky a jejich značky, také jsme šplhali po laně. Na příští schůzce, která nás čeká 29.9.2019 – už od 15h, si všechno pořádně zopakujeme.