Záznam ze zásahu JPO III: 21.7.2019 (neděle)

Záznam ze zásahu JPO III:

Datum: 21.7.2019 (neděle)

Místo zásahu: obec Hořešovičky – bytovka

Zaměření zásahu: požár uhlí ve sklepě v kotelně

Délka jízdy v kilometrech: 15 km

Technika/členové posádky:

Tatra 815/CAS 32 – Pichlík Petr (velitel vozidla), Tuček Václav (řidič), Beneš Jaroslav (člen posádky vozidla)

Ford Tranzit – Aulický Radek (velitel vozidla), Tuček Vladimír (řidič)

Průběh zásahu: Členové JPO III Plchov se dostavili k zásahu v obci Hořešovičky, zde ve spolupráci s HZS Slaný a JPO III Klobuky prováděli odstranění uhlí ze sklepa v kotelně bytovky, po jeho rozprostření na přilehlém prostranství provedli jeho dohašení. Byla použita dýchací technika. Po návratu na základnu provedli úklid vozů, kontrolu použitého zásahového materiálu, i oděvů, a dále doplnění paliva.