Záznam ze zásahu JPO III: 8.6.2019 (sobota)

Záznam ze zásahu JPO III:

Datum: 8.6.2019 (sobota)

Místo zásahu: les u obce Lotouš

Zaměření zásahu: hašení odstaveného hořícího auta (les u obce Lotouš)

Délka jízdy v kilometrech: 12 km

Technika/členové posádky:

Tatra 815/CAS 32 – Novák Tomáš (velitel vozidla), Tuček Václav (řidič), Gulič Jan (člen posádky vozidla), Pichlík Petr (člen posádky vozidla)

Trambus/CAS 25 – Aulický Radek (velitel vozidla, řidič), Panocha Antonín (člen posádky vozidla)

Ford Tranzit – Tuček Vladimír, st. (velitel vozidla, řidič), Zborník Jiří (člen posádky vozidla)

Průběh zásahu: Členové JPO III Plchov se dostavili k zásahu v lese u obce Lotouš, zde ve spolupráci HZS Slaný prováděli hašení hořícího odstaveného auta. Po jeho dohašení a odjezdu HZS Slaný provedli zajištění okolí a jeho zabezpečení formou průřezu lesního porostu. Zpáteční cesta proběhla bez komplikací. Po návratu na základnu provedli úklid vozů, kontrolu použitého zásahového materiálu, i oděvů, a dále doplnění paliva.