Záznam ze zásahu JPO III: 6.6.2019 (čtvrtek)

Záznam ze zásahu JPO III:

Datum: 6.6.2019 (čtvrtek)

Místo zásahu: obec Zichovec, silnice Bílichov – Hořešovice, obec Kvílice

Zaměření zásahu: úklid po bouřce bahnem zanesené silnice (obec Zichovec, silnice Bílichov – Hořešovice), odčerpání vody ze zneprůchodněného kanálu (obec Kvílice)

Délka jízdy v kilometrech: 18 km

Technika/členové posádky:

Trambus/CAS 25 – Aulický Radek (velitel vozidla, řidič), Zborník Jiří (člen posádky vozidla)

Ford Tranzit – Tuček Václav (velitel vozidla), Tuček Vladimír, st. (řidič), Gulič Jan (člen posádky vozidla), Pichlík Petr (člen posádky vozidla)

Průběh zásahu: Členové JPO III Plchov se dostavili k zásahu v obci Zichovec, zde ve spolupráci s JPO III Klobuky a HZS Slaný prováděli odstranění vrstvy bahna na silnici v obci. V průběhu návratu na základnu se dále, ve spolupráci s HZS Slaný, podíleli na úklidu bahnem zanesené silnice v úseku Bílichov – Hořešovice. Posléze v obci Kvílice odčerpávali vodu z ucpaného kanálu. Po návratu na základnu provedli úklid vozů, kontrolu použitého zásahového materiálu, i oděvů, a dále doplnění paliva.