Pozvánka – Plchovská srandamač liga (3. klání) – 11.02.2017

Informace: Soutěž mladých hasičů – Plchovská srandamač liga – 11.02.2017 (sobota), hasičárna SDH Plchov, prezence 9:00, zahájení 9:30.

K pozvánce:

Zveme Vás na třetí klání PLCHOVSKÉ SRANDAMAČ LIGY, konané 11.3.2017, které je pořádáno pro družstva jednotlivých SDH, ale i pro děti, které si chtějí hasičský sport nezávazně vyzkoušet. Pokud nějaké takové dítě znáte a chcete mu nabídnout, aby si nezávazně zkusilo hasičský závod, vezměte ho také sebou, soutěží se o drobné ceny.

Prezence začíná v 9:00, začátek klání pak 9:30. Tentokrát se poběží jednotlivci 60m, vzhledem k počasí budou náročnější části trasy přizpůsobeny. Pokud by počasí bylo skutečně nepříznivé, bude pro děti připraven náhradní program v hasičské zbrojnici SDH Plchov.

Účast je bezplatná, žádáme pouze o nahlášení počtu dětí a dospělých nejpozději do středy 8.3.2017 na -mail: SDHPlchov@seznam.cz. Máte-li zájem o bližší informace, jsme vám k dispozici tamtéž.

Upozorňujeme, že ty děti, které nejsou členy hasičského sboru, nepodléhají pojištění. Jednotlivá SDH zajistí, že děti, které se setkání zúčastní pod jejich záštitou, budou při soutěžení vybaveny adekvátními ochrannými pomůckami a vzhledem k počasí, i vhodným sportovním oděvem a obuví.

Pro děti bude pitný režim zajištěn zdarma (např.: čaj, limonáda, šťáva), jídlo bude v místě k zakoupení (např.: hranolky, párek, guláš).