Soutěž MH – I. kolo Ligy – 03.09.16 – SDH Plchov – „Plchovský dvojboj“ – požární útok, štafeta požárních dvojic

Informace: Soutěž mladých hasičů „Plchovský dvojboj“ – I. kolo Ligy – 03.09.2016 (sobota) – SDH Plchov, disciplína – požární útok, štafeta požárních dvojic.

K soutěži: Hned s nástupem nového školního roku nás čekala první soutěž mladých hasičů – I. kolo Ligy – „Plchovský dvojboj“. Byla pořádaná naším SDH Plchov, což bylo příjemné, protože jsme byli v domácím prostředí, fandili nám kamarádi a příbuzní. Soutěžilo se ve dvou disciplínách – požárním útoku a štafetě požárních dvojic. Soutěžit přijelo 8 Sborů, závodu se zůčastnilo 7 družstev mladších a 6 družstev starších žáků. Umístili jsme se celkem na pěkném 6. místě. A to nás odpoledne ještě čekal již V. ročník Rozloučení s prázdninami!