Výjezd – 18.01.2010 – Požár budovy – Bílichov

Požár budovy – Bílichov 18. 1. 2010
Velitel: Novák Tomáš
Zasahující: Beneš Jaroslav, Dvořák Jaroslav, Gregora Jiří, Novák Tomáš, Richter Pavel, Šrek Pavel, Urieová Miroslava
Technika: CAS 32 T 815
Popis: Po vyhlášení poplachu KOPIS Kladno vyjela jednotka s CAS 32 T815 v počtu 1+3 a osobním automobilem v počtu 1+5 k ohlášenému požáru rodinného domu v obci Bílichov. Po příjezdu na místo události byl zjištěn požár střechy patrového rodinného domu. Na místě již zasahovala jednotka HZS Slaný a JSDHO Panenský Týnec. Naše jednotka provedla doplnění vody do CAS 32 T815 stanice Slaný a členové jednotky se zapojili do likvidace požáru. Jedním C proudem jsme hasili okraj střechy. Poté za použití dýchací techniky byl proveden zásah i uvnitř objektu. Požárem došlo k prohoření stropu půdy a ta se propadla do prvního patra. Po uhašení plamenů členové jednotky vyklízeli místnost v prvním patře, kde by mohla být skrytá ohniska. Po likvidaci požáru a domluvě s velitelem zásahu se naše jednotka vrátila zpět na základnu. Při návratu na základnu jsme doplnili PHM do CAS 32.
Vloženo 10. 11. 2010 12:46 (Radek Aulický)