Soutěž MH – III. kolo Ligy – 24.09.16 – SDH Hřebeč – požární útok

Informace: Soutěž mladých hasičů – III. kolo Ligy – 24.9.2016 (sobota) – SDH Hřebeč, disciplína – požární útok.

K soutěži: Soutěž pro nás byla lákavá už samotnou disciplínou – požárním útokem. Několik z nás ještě na žádné soutěži nebylo, nebo již soutěžilo, ale pouze na domácí půdě, proto jsme se všichni těšili, i když jsme mnozí měli trému. Konkurence byla velká, sjelo se zde 10 Sborů, závodu se zůčastnilo 14 družstev mladších a 14 družstev starších žáků a 1 družstvo přípravky. Spolu s doprovázejícími dospělými, ať již vedoucími, či rodiči, ale také i s četnými diváky, zde bylo cca 300 diváků. To bylo skutečně obecenstvo! Tréma možná trochu „zapracovala“, první pokus jsme zvládli v čase 53,90 sec. a druhý pokus byl neplatný, ale umístili jsme se na hezkém 12. místě, o jednu příčku jsme se zlepšili! Všech nás 10 se v obou pokusech vystřídalo. Domu jsme se vraceli unavení, ale spokojení.