Výjezd – 26.12.2007 – Požár rodinného domu – Neprobylice

Požár rodinného domu – Neprobylice 26. 12. 2007
Velitel: Tuček Václav
Zasahující: Beneš Jaroslav, Gregora Jiří, Novák Tomáš, Pichlík Petr, Richter Pavel, Tuček Vladimír, Urieová Miroslava, Valenta Miroslav
Technika: Cas 32 T815
Popis: Po vyhlášení poplachu OPIS Kladno vyjela jednotka s technikou CAS 32 T 815 v počtu 1+3 k požáru bytového domu v Neprobylicích. Na místo zásahu dorazila společně s jednotkou HZS stanice Slaný. Průzkumem bylo zjištěno, že došlo k požáru v prostoru kotelny, požárem byly zasaženy věci umístěné v blízkosti kotle a strop nad kotlem. Po příjezdu jednotek již nehořelo. Jednotka provedla odstranění ohořelých věcí a ve spolupráci s jednotkou HZS stržení ohořelého stropu a dohašení vysokotlakým proudem z CAS 24 HZS. Po ukončení zásahu bylo místo předáno majiteli.
Vloženo 6. 10. 2010 19:26 (Radek Aulický)