Výjezd – 22.04.2004 – Požár stohu – Kutrovice

Požár stohu – Kutrovice 22. 4. 2004
Velitel: Tuček Vladimír
Zasahující: Aulický Radek, Beneš Jaroslav, Cába Antonín, Dvořák Jaroslav, Gregora Jiří, Novák Tomáš, Pichlík Petr, Rezek Petr, Richter Vlastimil, Richter Pavel, Urie Jiří
Popis: Po vyhlášení poplachu vyjela jednotka na místo požáru, stoh u obce Kutrovice. Pomocí vidlí a kopáčů byl hořící stoh oddělen od vedlejšího nového stohu. Jedním C proudem bylo zamezeno rozšíření ohně na travní porost. Na pomoc nám přijela jednotka HZS ze Slaného, JSDHO Zlonice a Klobuky. AGRO Plchov, kterému stoh patřil, přijeli s nakladačem HON a odhrnuli větší mezeru mezi stohy. Naše jednotka zůstala hlídat spolu s Kutrovickými hasiči dohořívající stoh až do rána. Ráno bylo požářiště předáno zaměstnanci AGRA.
(Tomáš Novák)